; Зеленський та Аваков розробляють закон про Нацгвардію — Info News ІнфоНьюз

Зеленський та Аваков розробляють закон про Нацгвардію

Парламентський комітет з питань правоохоронної діяльності відклав розгляд законопроєкту про перепідпорядкування Національної гвардії президенту, оскільки той доопрацьовується.

Зокрема, про це повідомив голова комітету Дениса Монастирський, передає Українська правда.

Директор департаменту комунікацій МВС Артем Шевченко уточнив, що законопроєкт про перепідпорядкування Національної гвардії президенту мав виноситися на комітет, однак його відправили на доопрацювання. 

«Вони (президент Володимир Зеленський і міністр внутрішніх справ Арсен Аваков) домовилися обговорити всі корекції. Буде більш детальний доопрацьований законопроект», – заявив він.

Натомість на засіданні комітету розглянули тільки інший президентський законопроєкт – №1032 про реформування прокуратури. 

Однак за нього теж не голосували, оскільки народні депутати взяли паузу до 9 ранку вівторка, для узгодження всіх позицій.

Раніше повідомлялося, що у минулу середу

Аваков на зустрічі з Зеленським погрожував відставкою, – джерела
відбулася зустріч Володимира Зеленського і Арсена Авакова, за участи очільника Офісу президента Андрія Богдана і помічника президента Сергія Шефіра, якого вважають близьким товаришем міністра внутрішніх справ.  

Зазначається, що судячи з усього, тоді говорили про мир і злагоду між очільником силовиків та Банковою.

Однак впродовж годинної розмови Аваков не тільки відмовився від запропонованих йому заступників і заявив про бажання самостійно формувати команду МВС, а й не погодився віддати Нацгвардію Зеленському. 

Головний редактор Марина Жуковіна

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *