Зеленський розмірковує над скасуванням плати за житло для тих, кому за 70

Президент України Володимир Зеленський хоче скасувати для малозабезпечених громадян за 70 років сплату за комунальні послуги. Про це він розповів в інтерв’ю ICTV, передає УНН.

“Є ідея, наразі про неї дуже складно говорити, але я думаю, що ідея дуже креативна. Наразі наші хлопці шукають економічну модель як людям, яким за 70 років, коли людина фізично не може працювати, вона вже достатньо працювала на країну по 40 − 50 років. Як цій людині не сплачувати комуналку”, — сказав Зеленський.

Зеленський зазначив, що це стосується малозабезпечених осіб.

Також, за його словами, вони вже знизили тарифи в цілому на 12%.

“Зниження на 12% -це замало, але це перший крок”, — зазначив він.

Окрім того, він розповів, що відбулася розмова з Міжнародним валютним фондом, із Всесвітнім банком.

“Вони дуже боялися, що ми будемо різко зменшувати тарифи, не тому що вони проти, а тому що вони не знають за рахунок кого і чого це буде відбуватися, аби не було діри в бюджеті”, — розповів Зеленський.

Нагадаємо, НАК “Нафтогаз України” розрахувала нову ціну природного газу для потреб населення та інших споживачів за ПСО, що діятиме в липні, і знижує ціну газу для споживачів за ПСО на цей місяць на 11,7% — до 4 905,67 грн за 1 тис. куб. м.

Головний редактор Марина Жуковіна

Коментарі “Зеленський розмірковує над скасуванням плати за житло для тих, кому за 70

  1. Мало обещает. Неубедительно. Ждём обещания построить космодром под Бердичевом и провести Межгалактический шахматный турнир. Иначе не видать ему наших голосов на выборах!

    Этот шутник просто-напросто глумится над Украиной и над украинским народом. Чем же ему можно ответить? Надо посмеяться над ним же, над этим хитрым юмористом :))
    Добро пожаловать в дурдом!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *