З 10 грудня відкриють ялинкові базари

Влада намагається відкрити торгівлю ялинками після 10 грудня. Наразі відомі ціни на ялинкі при державних лісогосподарських підприємствах.

У Держлісагентстві розповіли, якими будуть ціни на новорічні ялинки в цьому році для українців.

Найдешевші ялинки будуть в Харкові – 45 грн, а найдорожчі – у Івано-Франківську – 120 грн, повідомляє прес-служба відомства.

На другому місці за дорожнечею ялинок – Чернівці (109 гривень), Луганська область і Київ (106 гривень). В інших регіонах ціни становитимуть від 60 до 100 гривень, уточнили в Держлісагентстві. В цілому середня ціна за новорічне дерево в Україні складе 75 гривень.

Лісівники планують реалізувати в 2020 році більше 500 тисяч ялинок в асортименті. Популярністю серед українців користуються: сосна звичайна, сосна Палласа (кримська), ялина європейська (смерека), ялина біла (ялиця). Ялинки для головного свята року вирощують на спеціальних плантаціях або зрізають під час розчищення просік, смуг відводу ліній електропередач.

У Держлісагентстві закликали українців купувати живі ялинки безпосередньо в державних лісогосподарських підприємствах, а не у браконьєрів. Це екологічно безпечні дерева, всі європейські країни і жителі віддають перевагу саме живим новорічним деревам.

Головний редактор Марина Жуковіна

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *