ЄС запровадить санкції проти Безрукова, Машкова та російського золота: розкрито деталі нового пакету

Рада ЄС на рівні міністрів закордонних справ погодила нові санкції проти Росії через розв’язану в Україні повномасштабну війну. Персональні санкції планують запровадити проти російських артистів Сергія Безрукова та Володимира Машкова, які підтримали агресію, а також проти мера Москви Сергія Собяніна і так званих «керівників» окупованих міст в Україні.

У списку є й ті, кого влада РФ призначила керувати окупованими українськими містами. Загалом санкції зачеплять 47 фізичних та дев’ять юридичних осіб. Дипломати називають цей пакет «шостий плюс», писала газета Guardian. Це підтверджують і джерела цього часу в дипломатичних колах: пакет швидше доповнює вже введені санкції.

«Зараз, коли війна затягується, а ціни на енергоносії зростають, люди в Європі та інших країнах запитують, чи працюють ці санкції та/або чи не надто великі їхні побічні ефекти. Ми не применшуємо різні проблеми, які можуть виникнути, зокрема спроби обійти обмежувальні заходи, але санкції залишаються важливим політичним інструментом», – написав Боррель у своєму блозі на сторінці Європейського Союзу.

Головний редактор Марина Жуковіна

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *