Якими будуть жінки через 50 років?

Як виявилось, через 50 років жінки стануть не лише більш привабливими та гарними, алє ї більш розумними та чесними політиками, ніж сьогодні чоловіки.

Так, вчені з Університету Гельсінкі з’ясували, що привабливі жінки народжують на 16% більше дітей, які теж відрізняються красою. З кожним роком кількість красивих жінок збільшується, але ці дані доречні тільки для жіночої статі.

Водночас, науковець Стівен Стірнс з Єльського університету впевнений, що у людей майбутнього зменшиться ріст і збільшиться вага, результати дослідження опублікували в журналі Proceedings of the National Academy of Sciences.

Вчені пояснюють, зараз саме такі жінки народжують частіше в порівнянні з «легкими» та високими. Науковці зійшлися на думці, що вже в найближчі десятиліття представниці прекрасної статі будуть схожі між собою через асиміляції та імміграції.

Справжньою рідкістю стане ластовиння, а також блакитні і зелені очі. Американські дослідники MIT з’ясували, що жінки мають більше перспектив у політиці і бізнесі. Бо вони частіше відмовляються від хабарів і більше піклуються про підопічних.

Головний редактор Марина Жуковіна

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *