Які фільми увійшли в ТОП-5 найбільш жорстких?

ТОП-5 найбільш жлорстких фільмів дуже рідко змінюється. Вже декілька років до нього не попадають новітні роботи режисерів. Дивиться самі.

«Сербський фільм» (2010)
Мілош у минулому — зірка сербського порно. Зараз він став розсудливим, живе з маленьким сином і дружиною. Через деякий час на зв’язок з ним виходить Вукмір і пропонує знову зайнятися старою справою. Мілошу не хочеться цього, проте він все ж погоджується, тому що його спокусила матеріальна сторона питання. Незабаром він починає шкодувати, що погодився на пропозицію, оскільки порно, яке знімає Вукмір, наповнене збоченнями, жорстокістю і є частиною експортної «продукції», виробленої під егідою державної організації.

Через сцени з некрофілією, зґвалтуваннями та педофілією стрічка заборонена у Фінляндії, Австралії, Іспанії, Норвегії та багатьох інших країнах.

«Механічний апельсин» (1971)
Незвичайний підліток Алекс, захоплений музикою Бетховена. Він очолює банду злочинців, яка грабує та ґвалтує. Всі свої жорстокі злочини Алекс скоює під музику Бетховена. Після безжалісного вбивства лідер банди потрапляє до в’язниці та піддається експериментальному лікуванню, суть якого полягає в тому, що при появі у хлопця бажання вчинити злочин у нього починається моторошний напад нудоти та бажання вбити себе. Коли Алекс виходить з в’язниці, то виявляється абсолютно беззахисним перед суспільством, яке відкидає його. В один з нестерпних моментів хлопець намагається скоїти самогубство, проте виживає.

Фільм заборонений у Сінгапурі, Малайзії, Південній Кореї та Іспанії, а у Великобританії за розпорядженням режисера Стенлі Кубрика він не демонструвався в кінотеатрах з 1973 року по 1999 рік. Також стрічка була під забороною в Ірландії (з 1971 року по 2000 рік).

«Людська багатоніжка 2» (2011)
Мартін — маленький товстий чоловік в окулярах, який страждає від нападів астми. Він працює охоронцем та під час своїх змін часто переглядає фільм першу частину «Людської багатоніжки». Він збуджується від страждань людей у стрічці. Чоловік збирає 12 осіб, починає неакуратно готувати їх до об’єднання, в процесі чого двоє гинуть. У підсумку він зшиває людей степлером. Таким чином у нього виходить багатоніжка з 10 людей. Раптово у вагітної жінки починаються пологи, вона оживає, біжить з ангару і втікає на припаркованому поруч авто. Поки Мартін женеться за нею, багатоніжка розривається на 2 частини та намагається втекти, після чого Мартін по черзі вбиває всіх людей, які брали участь у цьому жорстокому експерименті.

Через шокуючі сцени стрічка заборонена у Новій Зеландії, Великій Британії, Австралії та багатьох інших країнах.

«Останнє танго в Парижі» (1972)
45-річний американець Поль живе в Парижі. Він важко переживає самогубство дружини. Жанна — приваблива 20-річна парижанка, заручена з молодим кінорежисером, що знімав фільм з нею в головній ролі про життя жінки. Вони знайомляться у квартирі, яку збиралися обоє орендувати, яка потім перетворилась на їхній притулок, де стерлись імена, соціальні статуси, минуле й існували тільки він і вона. Їхні відносини не зобов’язують, але їх нестабільність і невизначеність дратують головну героїню. В кінці стрічки таємничість стерто, слова кохання промовлені в ресторані, де вони танцюють останнє танго. Проте правда все спотворює. Вона розуміє, що майбутнього в них не буде, й намагається втекти від нього. Поль наздоганяє Жанну в її квартирі, питає її ім’я, а вона вбиває його з револьвера свого батька.

Через дуже відверті та жорстокі сексуальні сцени стрічка заборонена у Сінгапурі, Італії, Португалії, Південній Кореї та Новій Зеландії.

«Техаська різня бензопилою» (1974)
Два брати відправляються на могилу дідуся, дізнавшись, що хтось над нею поглумився. Перш ніж заїхати на кладовище, вони вирішують заглянути на стару ферму їх сім’ї. Опинившись в районі колишнього будинку діда, вони помічають, що ферма по сусідству в плямах крові, а навколо валяються моторошні фігурки зі шкіри та кісток людей і тварин. У цей момент на них починає полювання маніяк у масці на прізвисько Шкіряне Обличчя.

Фільм заборонено до показу у Франції, Німеччині, Австралії, Бразилії, Фінляндії, Великобританії, Швеції, Норвегії, Сінгапурі, Канаді та Ісландії.

Головний редактор Марина Жуковіна

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *