Як Зеленський просуває кадри Януковича у владу

Володимир Зеленський продовжує просувати до влади одіозного Олега татарова. Раніше, коли він його залучив до команди колишнього слідчого управління МВС, Зеленський вже зіткнувся з негативною реакцією суспільства. Алє ще продовжує випробувати людське терпіння на міцність.

Всім відомо, що татаров займався переслідуванням активистів Майдану, тому досить дивно виглядають коменти Зеленського щодо нового підвищення Татарова. Йдеться про призначення Олега Татарова заступником керівника Офісу президента.

Так, головний Слуга Народу не підтвердив звинувачення у бік чиновника часів Віктора Януковича щодо розгону мітингувальників на Майдані у 2014 році.

Керівник держави нагадав, що при владі у той час були й професіонали. Про це 12 жовтня Зеленський розповів в інтерв’ю «ВВС-Україна».

Різні люди могли працювати у державних структурах. Призначення Татарова зовсім не можна назвати «поверненням до старої політики Януковича». Звинувачення у тому, що рішення – продовження проросійської політики, Зеленський категорично відкинув: «Це просто слова зараз звучать, вибачте мене, будь ласка, за таке формулювання».

Зеленський зазначив, що конкретно Татаров нікого не розганяв. Президент заявив, що поважає учасників Революції Гідності. Він ніколи б не призначив людину, яка розганяла людей на Майдані, або віддавала такий злочинний наказ.

Головний редактор Марина Жуковіна

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *