Як виглядає реальна утилізація масок та рукавичок (відео)

Використані під час карантину захисні засоби, такі як маски та рукавички, при неправильній утилізації можуть стати справжним епіцентром зараження на COVID-19. Тому важливо, щоб збір та утилізація їх були проведені правильно. Саме так, як це робить компанія ДСЛ-2010.

Депутат Київради, голова постійної комісії з питань екологічної політики Костянтин Яловий був присутній при процесі утилізації на ДСЛ-2010 (Київ) і потім у Facebook розповів, як це роблять образцово.


Зокрема, «спалювання використаних масок та рукавичок проводиться у два етапи. Спочатку контейнери з відходами знищують у спеціальній печі при 750 градусах. Після цього рештки – при температурі 1200 градусів».

За словами депутата, при згорянні утворюються гази, які спершу проходять через скрубер (систему очищення), і тільки потім потрапляють в атмосферу.

Яловий уточнив, що спалювати використані маски і рукавички саме таким чином важливо з двох причин: щоб вони не стали сміттєвою проблемою Києва (маски і рукавички не піддаються переробці й розкладаються близько ста років) і щоб знищити віруси та бактерії, які можуть на них залишатися і потенційно загрожувати людям.

 

 

 

Головний редактор Марина Жуковіна

Коментарі “Як виглядає реальна утилізація масок та рукавичок (відео)

  1. «образцова», «захісні», «руковички», «неправільній» — виправте будь-ласка, а так ДСЛ-2010 (Київ) дуже зразкова компанія! Молодці!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *