Як Венедиктова відтягує подачу справи Татарова в суд

Генпрокуратура відчайдушно намагається «відмазати» такого кадра Януковича, як Олег Татаров, від суду. Мовчить і глава держави Володимир Зеленський, якому напередодні в зв’язку з річницею його «дебатів» на стадіоні з тоді ще президентом Порошенко пригадали його ж питання «чому кадри Януковича не сидять у в’язниці». А заодно і озвучили таку версію відповіді, як «бо Зеленський відновлює всі ці кадри у владі». Нагадаємо, Олег Татаров — чиновник МВС, який під час Майдану-2014 незаконними методами тиснув на Автомайдан. Сьогодні він відомий як «рішала Зеленського», допомогою в передачі екс-тестю землі в центрі Києва під забудову і т.п.

Дійсно, Офіс Генерального прокурора затягує передачу до суду справи заступника голови Офісу президента України Олега Татарова, хоча строк розслідування у ній сплив 1 березня.

Про це повідомляє Центр протидії корупції.

«Офіс генерального прокурора повинен був ще на початку березня направити справу Татарова до суду, адже в ній збігли строки розслідування. Однак цього не зроблено, всупереч Кримінальному процесуальному кодексу», – наголошують антикорупціонери.

Відомство Ірини Венедіктової намагалося оскаржити відмову Шевченківського районного суду Києва у продовженні строків розслідування, хоча КПК цього не передбачає. А після невдачі звернулося до суду за роз’ясненням рішення.

Таку версію «невдач» у справі Татарова Офіс генпрокурора виклав у відповідь на запит журналіста Олега Новікова. Фото відповіді Офісу генпрокурора Новіков оприлюднив у своєму Telegram.

«Схоже на те, що в ОГП просто тягнуть час. Але для чого? Очевидно, для того, щоб потім кивати на суд, виправдовуючи свої незаконні рішення та бездіяльність. Дякуючи Венедіктовій, її посіпакам і «незалежним» судам по типу Печерського і Шевченківського, справа щодо передачі хабара Татаровим так і не потрапила до суду», – підсумовують у ЦПК.

Головний редактор Марина Жуковіна

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *