Як Василь Вірастюк йде у політику

Василь Вірастюк розсказав, як пішов у політику. За його словами, до виборів від партії «Слуга народу» в окрузі №87 в Івано-Франківській області 28 березня його запросив президент Володимир Зеленський.

Нагадаємо, 11 лютого партія «Слуга народу» висунула українського спортсмена та актора Василя Вірастюка кандидатом у народні депутати в окрузі №87 в Івано-Франківській області. Довибори в одномандатному виборчому окрузі №87 відбудуться 28 березня, бо колишній нардеп «Слуги народу» від цього округу став міським головою міста Надвірна в Івано-Франківській області.

Пряма мова Вірастюка: «У цьому немає ніякого секрету, я вам можу чітко сказати і не буду брехати. Це була пропозиція від президента України.

Я, зрозуміло, зустрівся… У нас був діалог. У мене були певні пункти, я розповів про своє бачення проблеми. Побачив, що є відгук, і пішов приймати рішення».

Вірастюк зазначив, що зустріч відбулася «протягом тижня». Він також сказав, що хоче працювати в спортивному комітеті Ради і лобіювати створення центру реабілітації для ветеранів війни на Донбасі.

Головний редактор Марина Жуковіна

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *