Як суддя зупинила SkyUp та отримала «обратку»

Прокуратура Київської області повідомила про підозру судді Баришівського районного суду щодо винесення неправосудного рішення про зупинку ліцензії авіакомпанії SkyUp.

Як повідомляє Офіс генерального прокурора, слідство встановило, що в травні 2019 року суддя винесла ухвалу про зупинення дії ліцензії SkyUp «усупереч загальним засадам судочинства без належного вивчення матеріалів судової справи».

«При цьому встановлено, що особа, від імені якої подано позовну заяву до Баришівського районного суду (щодо зупинення дії роботи авіакомпанії — ред.), її не підписувала та із відповідним позовом не зверталась», — йдеться в повідомленні.

Підозру судді винесли за частиною 1 статті 375 Кримінального кодексу (постановлення завідомо неправосудного рішення). Сама вона відмовилася отримувати письмове повідомлення про підозру, тож його передали голові Баришівського суду Київської області.

Розслідуванням справи займається Державне бюро розслідувань.

Як відомо, 25 травня суд призупинив ліцензію SkyUp на перевезення пасажирів.

У самій авіакомпанії назвали таке рішення незаконним і закликали владу втрутитися в ситуацію.

На це відреагував міністр інфраструктури Володимир Омелян, який у Facebook заявив, що «SkyUp буде літати і компанії нічого не загрожує».

22 червня «позивачка» до SkyUp заявила, що не писала заяву до Баришівського суду, і повідомила, що вже звернулася до Національної поліції із заявою. Повний текст читайте тут: https://glavcom.ua/news/prokuratura-povidomila-pro-pidozru-suddi-yaka-hotila-zabrati-licenziyu-v-skyup-683420.html

Головний редактор Марина Жуковіна

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *