Як страждає екологія від електросамокатів

Якщо ви давно замислювалися про покупку електросамоката, ознайомтесь з міркуваннями науковців. Вони переконані, що новий тренд на цей вид персонального транспорту впливає на екологію зовсім не позитивно!

Учені з університету Північної Кароліни у США провели дослідження та з’ясували, як електросамокати впливають на екологію та довкілля. Виявилося, що вони завдають значно більшої шкоди, ніж громадський транспорт.

Продовжуємо вас вражати. На думку авторів дослідження, електричні самокати, які набувають шаленої популярності сьогодні, викидають в атмосферу значно більше парникових газів, якщо порівнювати їх з дизельними автобусами, електричними мопедами чи електричними велосипедами. Як так?

Усе дуже просто. Негативний вплив на довкілля має саме виробництво цих сучасних видів персонального транспорту. Зокрема, понад половина шкідливих речовин потрапляє в атмосферу під час видобутку матеріалів, які використовують для виготовлення електросамокатів. Також на довкілля впливає сам виробничий процес.

Найбільш негативний вплив має виробництво алюмінієвого корпусу, а також літій-іонних батарей.

Якщо ви користуєтесь самокатами, які здаються в оренду, то ми маємо для вас теж не вельми втішну новину. Їх потрібно заряджати, що логічно. Але компанії, які «збирають» електросамокати по місту, використовують звичайні автомобілі, які теж негативно впливають на довкілля.

https://maximum.fm/novini_t2

Головний редактор Марина Жуковіна

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *