Як системи відеоспостереження Tiandy воюють з COVID-19 (відео)

Як системи відеоспостереження допомагають зупинити розвиток епідемій на кшалт COVID-19? Як це обладнання фіксує потенційно заражених відвідувачів магазинів, аеро- та ж/д вокзалів, державних установ та ін.? На ці питання можна відповисти, використав приклад камери і тепловізора в одному корпусі Tiandy TC-C34LP.

Спалах епідемії коронавірусу викликав майже ажіотажний попит на пристрої дистанційного контролю температури людей. Звичайно ж, у Tiandy виявилося готове рішення цього завдання. До того ж, виробник вирішив заглянути за ширму закінчення епідемії COVID-19 запропонував ринку Tiandy TC-C34LP – тепловізійну і оптичну (бі-спектральну) мережеву камеру 4 Мп. Епідемії рано чи пізно проходять, а TC-C34LP залишається і успішно відпрацьовує вкладені в неї гроші – впевнені в Tiandy!

Дійсно, це професійне обладнання систем відеоспостереження, і його придбання задля отримання сьогочасної вигоди недоцільно. Tiandy TC-C34LP здатна забезпечити безконтактний температурний контроль відвідувачів будь-якого масштабного об’єкта – школи, стадіону, держустанови і т.д. А завдяки вбудованим функціям відеоаналітики – і безпеку!

Розглянемо ближче застосування Tiandy TC-C34LP:

– в умовах епідемій (COVID-19 і т.п.);
– в звичайному режимі.

Боротьба з епідеміями

Епідеміологи і лікарі-інфекціоністи прогнозують кілька етапів захворювань на коронавірус і йому подібні інфекції. Своєчасне виявлення захворілої людини з підвищеною температурою – важливий інструмент боротьби з поширенням інфекцій на будь-якому етапі.

Своєчасно визначити в натовпі інфіковану людину легко дозволяє Tiandy TC-C34LP. Судіть самі – на «борту» камери знаходиться датчик підвищеної температури. Він працює в діапазоні 30-45°С. Точність віддаленого визначення температури тіла людини становить близько 0,5°С.

Однак визначити потенційно хворого замало – в тепловому спектрі не впізнати обличчя в натовпі, тому тут «в справу» вступає оптичний діапазон камери. У ньому ТЗ-C34LP підключає автоматичне відстеження об’єкта.

У цій моделі IP камери є функція попередження про аварійні ситуації. Тому оператор може знаходитися навіть не на об’єкті. За допомогою веб-інтерфейсу або мобільного додатка Easy 7 він легко отримає тривожний сигнал і вживе відповідних заходів. Не зайвою буде і функція голосового попередження.

Тепловізійна і оптична IP камера Tiandy TC-C34LP встановлюється стаціонарно, але її можна використовувати і як переносну. Аксесуарів для її установки – більш ніж достатньо.

Застосування Tiandy TC-C34LP в умовах епідемій:
– прикордонні контрольно-пропускні пункти (КПП);
– зони посадки/висадки пасажирів авіа- і ж/д вокзалів, залів очікування, високонавантажених станцій наземного і підземного громадського транспорту;
– прохідні і приміщення промислових підприємств, ТРЦ, медичних установ, офісів компаній, чиї співробітники не можуть піти на карантин або перейти на віддалений режим роботи;
– ваше підприємство. Подробиці того, як за допомогою Tiandy TC-C34LP можна організувати режим його роботи, дізнавайтеся у наших фахівців. Скорочуйте фінансово-матеріальні втрати і небезпеку захворювань в колективі – зміцнюйте свій бізнес і у «форс-мажорні» часи!

Тут ми можемо написати і про школи, дитсадки, і т.п. Але давайте мислити тверезо – ці установи закриваються навіть при підозрі на пандемію. Ви – директор школи, ректор університету? – не поспішайте закривати сторінку! Про застосовність камери для вашого об’єкта ми розповімо окремо далі!

Епідемія закінчилася. Що далі?

Саме час трохи забути про Tiandy TC-C34LP як про тепловізор (ні-ні, не відмовлятися!) і включити на повну котушку можливості камери як цілої системи забезпечення безпеки!

Дивіться самі, в камері присутні функції відеоаналітики:
– виявлення аудіо- та відео-аномалій;
– визначення бігу;
– визначення зникнення об’єкта;
– визначення підозрілих об’єктів;
– виявлення підозрілої поведінки;
– виявлення стоянки в забороненому місці;
– лічильник перетину кордонів;
– лічильник подвійного перетину кордонів;
– контроль перетину периметра.

Залишилися питання, як це все застосувати, як це багатство працює? Не витрачайте час на довгі вивчення лонгридів і мануалів – просто зателефонуйте нам!

Втім, ось приклади для школи. Чи не знайомі малолітні любителі покурити за рогом? Наркомани біля території школи, а то і всередині неї? В курсі про покарання і штрафи за буллінг? Саме час скористатися функцією визначення підозрілих об’єктів в Tiandy TC-C34LP!

До речі, в наведеному переліку криється і відповідь, чому купити тепловізор, який обійдеться дешевше, не саме вигідне рішення. Тому що тепловізор після згаданих карантинів доведеться законсервувати – застосувати його так, як мережеву камеру, буде неможливо.

Про ціни, і чому краще купити та встановити Tiandy TC-C34LP саме зараз

Невеликий прогноз – є велика ймовірність зростання нормативних вимог до об’єктів, які підлягатимуть тепловізійному контролю на період майбутніх епідемій інфекційних захворювань. Це завдання, яке актуальне вже сьогодні. Зростання вартості обладнання в майбутньому – зумовлено. Крім поліпшення «залізної» частини, розробники розширюють функціонал і покращують параметри таких камер. На це потрібні гроші, вірно?

Наступне. Tiandy TC-C34LP – сьогодні по-справжньому унікальна пропозиція на ринку. Де ще можна знайти бі-спектральну камеру з роздільною здатністю в оптичному діапазоні 2560 × 1440 пікселів, відмінними тепловізійними параметрами, за ціною менше 5 тис. дол.? Окрім того, зверніть увагу і на інші параметри камери:

Основні характеристики Tiandy TC-C34LP

Модуль тепловізора:
– неохолоджувана матриця (Vanadium Oxide Uncooled Focal Plane Arrays);
– роздільна здатність 256х192 пікс., фокусна відстань 3,2 мм;
– діапазон вимірюваної температури 30-45°С;
– похибка вимірювання температури до 0,5°С;
– спектральний діапазон 8-14 мкм;
– теплова чутливість менше 50 мK при 25 ° С, F1.1, 25Hz;
– горизонтальний кут огляду 51°;
– дистанція вимірювання температури 0,5-3 м.

Оптичний модуль:
– матриця 1/1,8’ CMOS;
– роздільна здатність 2560×1440 пікс. (25 кадр/сек);
– фокусна відстань 4 мм;
– фіксований об’єктив;
– кут огляду 90°;
– WDR 120 dB;
– вбудований слот для microSD карт до 256 Гб;
– режим «День/Ніч» – ІЧ фільтр з автоматичним перемиканням.
Більш докладні характеристики – в специфікації Tiandy TC-C34LP.

Ще один аргумент на користь Tiandy TC-C34LP. Tiandy Україна пропонує придбати в комплекті з камерою і пристрій випромінювання постійної температури (Black body) CIOT-HT-70 (для «калібрування» тепловізійного датчика). Завдяки йому похибка визначення температури знижується до 0,3°!

Випереджаючи численні суперечки «навіщо така точність?». Справа у тому, що вимоги санітарно-епідеміологічних служб вкрай точні. Наприклад, потенційно інфікованою людина вважається при температурі від 38°С. Частка градусу вниз або вгору – і вона уже на самоізоляції, в боксі інфекційної лікарні або працює на благо підприємства після короткого курсу лікування звичайної застуди.

Головний редактор Марина Жуковіна

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *