Як планують «дерибанить» Укроборонпром та готують «місця для своїх»

Влада вирішила «подерибанить» Укроборонпром. Звісно, звісно же процес будуть прикривати цілком нормальними «темами» — мов, скоротити, поліпшити, забезпечити, підняти та ін. Що насправді? Насправді збанкротити, відвбрати землю під забудову, та понасажати своїх близьких на керівні посади, кількість яких насправді буде лише збільшено.

Замислитесь, бо понад 60 підприємств концерну «Укроборонпром» у процесі трансформації можуть бути реорганізовані в дев’ять холдингових компаній: шість увійдуть до складу майбутнього холдингу «Оборонні системи України», три – до «Аерокосмічних систем»
Про це повідомила пресслужба концерну з посиланням на віце-прем’єра – міністра з питань стратегічних галузей промисловості Олега Уруського.

«Немає ніякої битви між «Укроборонпромом» і Мінстратегпромом, яке відповідає за держполітику оборонно-промислового комплексу. Усі розуміють, що УОП потрібно реформувати: частину підприємств, які втратили зв’язок з оборонною промисловістю, потрібно передати на приватизацію до Фонду держмайна, решта складуть основу дев’яти холдингових компаній за напрямами: шість із них увійдуть до складу майбутнього холдингу під робочою назвою «Оборонні системи України», а три – до «Аерокосмічних систем», – сказав Уруський.

В. о. гендиректора ДК «Укроборонпром» Ігор Фоменко відзначив три ключові пріоритети роботи «Укроборонпрому».

«По-перше, це своєчасне забезпечення сил безпеки та оборони якісним озброєнням і військовою технікою та повне і своєчасне виконання держоборонзамовлення-2020, експортних контрактів, а також збільшення обсягів та підвищення якості продукції і послуг. По-друге, розвиток та модернізація підприємств оборонної галузі шляхом корпоратизації і трансформації в співпраці з Мінстратегпромром. По-третє, зробити підприємства концерну привабливим роботодавцем для залучення інженерних талантів та молодих конструкторів», – сказав Фоменко.

Головний редактор Марина Жуковіна

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *