; Як нардеп Олександр Ткаченко став слугою РФ — Info News ІнфоНьюз

Як нардеп Олександр Ткаченко став слугою РФ

Путінський інформаційний десант, що складається із російських акторів, збирається в Україну. Умови до пропаганди РФ створив Комітет гуманітарної та інформаційної політики під головуванням «Слуги народу» Олександра Ткаченка. Через відповідний законопроект «Про медіа».

Зокрема, пройшла і антиукраїнська норма про фактично повернення проросійських гастролерів на екрани українського телебачення і на концертні майданчики країни.

Про це в своїй аналітиці інформує політолог Андрій Смолій.

Він зазначає, законопроект скасовує норму про перелік осіб, що сприяють посиленню загрози національній безпеці. Нова норма фактично дає можливість всім акторам, співакам, блогерам з держави-агресора безперешкодно потрапляти на українське телебачення. Більш того, ця норма більше не забороняє цим особам приїжджати в Україну. Влада Зеленського і «слуг народу» повертає країну до часів «русского мира», коли вся країна була інформаційно окупована російською медіа-індустрією.

Андрій Смолій додає, після прийняття законопроекту в такому вигляді в Україні знову завітають Повалій, Тіматі, Басков, Валерія, Добронравов, Доктора Албан. Всі ці співаки і актори будуть в кожному радіоприймачі, на кожному каналі, в кожному будинку. Нова влада із задоволенням кидає Україну в обійми російського культурного та інформаційного простору. Це вже не дно. Це «русскій мір», який вже тут, в Україні.

Головний редактор Марина Жуковіна

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *