Як Нафтогаз розслідування придбав

НАК «Нафтогаз України» оголошує тендер на закупівлю послуг з проведення незалежних фінансових та антикорупційних розслідувань. Тим часом, як би замовлені таким чином слідчі не «вийшли» саме на Нафтогаз по справам розвалу Укргазвидобування, наприклад?

Про це повідомляє департамент з комунікацій компанії.

«З метою виявлення та знешкодження неправомірних дій, в тому числі і запобігання економічному шахрайству, НАК «Нафтогаз України» оголошує відкриті торги на закупівлю послуг з проведення незалежних фінансових та антикорупційних розслідувань (Forensic)», — йдеться в повідомленні.

У компанії зазначили, що послуги, які мають бути надані підрядником до 31 грудня 2022 року, включатимуть розслідування щодо: підозрілих операцій, фальсифікації фінансової звітності, порушень нормативно-правової бази, хабарництва та корупції, неналежних бізнес-відносин, незаконного привласнення активів і конфлікту інтересів.

«Початок співробітництва з провідними компаніями світу у сфері боротьби з корупцією та хабарництвом є черговим кроком в реалізації стратегії нульової толерантності до корупції, яку реалізує Група Нафтогаз. Очікується, що залучення міжнародних експертів сприятиме побудові ефективної внутрішньої системи протидії корупції та удосконаленню бізнес-процесів у групі Нафтогаз. Очікувана вартість закупівлі послуг складає до 65 млн грн», — повідомили в «Нафтогазі».

Крім того, зазначається, що виконавець має підтвердити відсутній конфлікт інтересів, який впливає або може вплинути на об’єктивність або неупередженість прийняття рішень, внаслідок надання аналогічних послуг виконавцем або його партнерами, та/або його афілійованими особами будь-яким юридичним чи фізичним особам.

Кінцевий строк подання тендерних пропозицій – до 15:00, 22 листопада 2019 року. Читайте більше тут: https://zik.ua/news/2019/10/22/naftogaz_ogoloshuie_tender_na_poslugy_z_provedennya_rozsliduvan_1674005

Головний редактор Марина Жуковіна

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *