Як лісники Черкащіни вдмітили День захисника України

Колектив апарату управління Смілянського лісгоспу добрим вчинком відзначив День захисника України в цьому році. Так, працівники лісгоспу висадили алею екзотичних рослин. Про це повідомляє пресслужба Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства.

З року в рік дендропарк лісового господарства поповнюється все новими та новими екзотами, втішаючи своїх господарів та відвідувачів красою. Усього у дендропарку Мліївського лісництва вже зростає 75 видів декоративних рослин.

Тут зростають цікаві та незвичні рослини, які відшукували по всій Україні, зокрема платан кленовидний, глід фінський, глід крупнолистий, метасеквої, різні види сосон, в тому числі сосна густоквіткова, а ще модрина японська, ялина канадська, дуб скельний та дуб болотний.

Загалом дендрологічний парк було закладено не тільки з естетичною метою, а ще й як навчальний осередок для шкільних лісництв. Створювали його і для краси, відпочинку та натхнення, сюди будуть приходити учні, громадяни після робочих буднів або молоді батьки із дітьми чи пенсіонери з онуками і поринатимуть у світ екзотичних дерев, а учні шкільних лісництв отримуватимуть нові корисні знання.

Головний редактор Марина Жуковіна

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *