Як київський Зеленбуд може спровокувати бунт

Бунт — це те, до чого доводять іноді громадян дії влади. Знищалий народ може щось утворити після таких дій, як то утворив «Зеленбуд» Києва.

Невідомі особи зупинили трактор із «конфіскатом» і погрожували водієві розправою. Після чого розвантажили причеп із торговельним обладнанням і повернули його на вулицю. Про це розповіли у відділі контролю за благоустроєм Солом’янської райдержадміністрації.

У ході рейду по боротьбі зі стихійною торгівлею на нелегальних продавців на вулиці Героїв Севастополя, 37, склали відповідні протоколи та вилучили у них навіс та столи. Обладнання завантажили на трактор зеленбудівців Солом’янського району, який мав відвезти майно на спеціальний майданчик.

Утім до пункту призначення транспорт не доїхав. Трактор зупинили невідомі, перегородивши дорогу. З інцидентом розбиратиметься поліція.

Оскільки торгівля на вулиці продовжилася, на місце виїхав перший заступник голови Солом’янської РДА Олександр Смик, який разом зі співробітниками відділу контролю за благоустроєм та зеленбудівцями в черговий раз демонтували точку з незаконного продажу. На порушників знову склали адміністративні протоколи.

Головний редактор Марина Жуковіна

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *