Втікач Вакарчук розповів про Голосі після нього

Святослав Вакарчук, який вже два рази втік від виконання обов’язків перед виборцями, розповів, чи таким е політичний проект «Голос», як його будо задумано.

За словами колишнього нардепа, ведучи в Раду Голос, він «чітко розумів свою місію».

«Мені було важливо побачити, що партія зможе без мене, що є люди, які, не зважаючи ні на що, продовжуватимуть ті речі, у які я вірю, як, наприклад, Сергій Рахманін. Його приходом в українську політику я пишатимуся все життя», — заявив Святослав Вакарчук.

Відповідаючи на запитання про те, чи задоволений він результатами та іміджем партії Голос сьогодні, музикант сказав: «Це складний процес. Моя мрія була створити партію нелідерського типу, з хорошими демократичними процесами всередині, й вона вдалася саме такою, наскільки би новим і незвичним це не виглядало для українців».

У бесіді з НВ Вакарчук також визнав, що більше не вважає себе політиком і не міг би довго залишатися в цій сфері.

«Ось ви зі мною про політику говорите, буцімто я кар’єрист, а ви не думали, що, займаючись політикою на повну, я б просто не міг писати музику? Є люди, для яких писати музику — це як дихати. Мені б довелося до кінця життя ходити у кисневій масці», — зазначив фронтмен Океану Ельзи.

Головний редактор Марина Жуковіна

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *