Влада змінила правила розмітнення авто із США

Влада змінила правила розмітнення авто із США. Сподіваєтесь, що авто стануть трохі дешевше? Тю, то ви не знаєте українську владу. Нові правила щодо ціни ввезення авто вже набули чинності.

З 1 квітня поточного року суттєвих змін зазнала процедура легалізації автівок із США. Про це підрозділи Митної служби України повідомили офіційним листом-інструкцією.

Приводом до зміни звичної процедури стало те, що раніше при ввезенні транспортного засобу та підрахунку податкової суми враховувалася не лише ціна автомобіля, а й вартість його транспортування з Америки. Саме цю ціну доставки митниця зазвичай враховувала уніфіковано – 400 дол. за один автомобіль. Насправді ж ціна доставки може суттєво коливатися у залежності від порту, із якого везуть машину, сягаючи навіть цифри у 1300 дол.

Отож, для більш точного обрахунку податку, митниця надіслала усім своїм підрозділам документ, у якому вказані ціни за доставку авто із різних портів у найбільших вітчизняних перевізників. Причому ціна доставки морем у цьому прайсі є навіть трохи завищеною.

Експерти зійшлися на думці, що внаслідок таких змін, ціна доставки автомобіля із США тепер буде обраховуватися в середньому за ставкою 1000 дол., а не 400 дол., як було раніше. На вартість транспортування авто нараховують ПДВ у розмірі 20%, тому потрібно буде платити не 80 дол., а всі 200 дол.

Отже, ціна одного ТЗ з Америки зросте щонайменше на 120 дол., або й більше, в залежності від віддаленості порту-відправника.

Головний редактор Марина Жуковіна

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *