Влада Дніпра планує очистити місто від стихійних звалищ

Усього збираються утилізувати 3 700 тонн сміття

На прибирання сміття міська влада планує витратити понад чотири мільйони гривень. Відповідний тендер департамент екологічної політики Дніпровської міськради опублікував у понеділок, 25 жовтня.

Про це повідомляє Телеканал D1. Усього збираються утилізувати 3 700 тонн сміття. Закінчити прибирання планують до кінця року. Однак, якщо підприємство, яке надає послуги, не вкладається в строки, воно все одно буде зобов’язане повністю виконати умови договору. Очікувана вартість послуг складає 4 мільйони 50 тисяч гривень. У вартість послуг входить збір, навантаження та вивезення сміття вручну та за допомогою спеціальної техніки. Вивозитимуть відходи на міський полігон, після чого їх утилізують на території області.

Прибиратимуть стихійні звалища у робочі дні тижня з 8:00 до 17:00. Яке підприємство надаватиме послуги із прибирання сміття буде визначено 11 листопада. Обов’язковою умовою для підприємства-переможця тендеру є наявність чинного договору із сміттєпереробним підприємством (полігоном) із строком дії до 31 грудня 2021 року. Нагадаємо, ЕкоПолітика писала про те, що Україна опинилася на межі сміттєвого колапсу через захоронення 95% відходів.

Головний редактор Марина Жуковіна

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *