Вкради міль’ярд — і не будеш покараним: справа Микитася

Саме так — вкради величезну суму грошей, і тебе не притягнуть до відповідальності. Це вчергове доказав український суд. В справі Микитася.

Вищий антикорупційний суд відмовив у продовженні запобіжного заходу колишньому народному депутату Максиму Микитасю, який підозрюється в організації заволодіння нерухомим майном Національної гвардії на понад 80 мільйонів гривень. Про це повідомляє прес-служба суду у Facebook.

«У вівторок, 12 травня, слідчий суддя Вищого антикорупційного суду не задовольнив клопотання прокурора САП щодо продовження строку дії процесуальних обов’язків, покладених на колишнього президента державної корпорації. Нагадаємо, строк їх дії сплив ще у квітні», — йдеться у повідомленні.

Повне судове рішення обіцяють оголосити 15 травня о 15:20. Як повідомляв УНІАН, раніше у НАБУ і САП заявили про завершення розслідування у цій справі. 8 травня САП подала до Вищого антикорупційного суду клопотання про зміну запобіжного заходу Микитасю із застави на тримання під вартою із альтернативою внесення 100 млн грн. У САП тоді повідомили, що 29 квітня Апеляційна палата ВАКС скасувала рішення слідчого судді, яким з Микитася, в дохід держави стягнуто 80 млн гривень. Суд апеляційної інстанції частково задовольнив апеляційну скаргу захисників і визначив, що стягненню підлягає лише 30 млн грн застави. Крім того, Апеляційна палата ВАКС визначила для вказаного підозрюваного нову заставу — 100 млн гривень.

У вас ще е сумніви, що Микитася буде оправдано?

Головний редактор Марина Жуковіна

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *