Відбулася історична подія – ціна агресії проти України для Кремля зросла, – Піонтковський

Хартія про співпрацю, яку підписали Україна та США, підвищила для Кремля ціну війни проти України.
Підписання Хартії про співпрацю між Україною та США – це історична подія. Кремль поставлений перед дуже нелегким вибором. Про це в інтерв’ю “Еспресо” розповів відомий російський політолог Андрій Піонтковський.

Він наголосив, що однією з найголовніших цілей президента РФ Володимира Путіна залишається повне знищення української державності. Від рішучих дій Кремль стримують лише неминучі тяжкі наслідки агресії.

“Тепер уже жодних сумнівів немає, що перемогла в адміністрації Байдена українська партія, а прихильники Путіна зазнали поразки. У найнедвозначніших формулюваннях у Хартії йдеться про ціну, яку Москві доведеться заплатити за агресію… Найголовніший рядок у цій Хартії – розділ №2: “Безпека та протидія російській агресії”. Хартія сповнена вбивчих для російської влади формулювань”, – розповів Піонтковський.

Він упевнений, що Хартія поламала Кремлю всі плани щодо України.

“Вони збиралися провести ще одну операцію з Байденом… Москва хотіла знову вичавити з Байдена слова на користь Мінських угод. Після вчорашньої декларації стало зрозуміло, що цього не вийде“, – заявив політолог. Він додав, що заслуга у цій української дипломатії.

Головний редактор Марина Жуковіна

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *