В ТКГ росіяни відмовили Кравчуку припинити вогонь

На загальному засіданні ТКГ на рівні глав окупаційні війська РФ на Донбасі відмовились припиняти вогонь, що пропонував Леонід Кравчук.

«…Не розумію, чому Російська делегація не вважає за необхідне зосередитися на збереженні життя людей», — цитує пресслужба Кравчука.

Пропозицію Кравчука підтримали Спецпредставник Глави ОБСЄ Хайді Ґрау та координатор Підгрупи з безпеки Глава СММ ОБСЄ Посол Халід Чевік і не підтримала РФ.

Зокрема, Чевік запропонував прийняти спільну узгоджену заяву ТКГ, в якій підтвердити прагнення сторін посилити режим припинення вогню та врятувати життя цивільних осіб та військового персоналу.

«Таким чином, двоє з трьох представників ТКГ внесли конкретні пропозиції щодо забезпечення повернення до повного та всеосяжного режиму припинення вогню. На жаль, ані пропозиція Л.Кравчука, ані представників ОБСЄ не знайшли підтримки з боку російської делагації. Це відбулося, незважаючи на відповідні заяви лідерів ФРН та Франції, в яких вони вчора підкреслили необхідність дотримуватися режиму припинення вогню на Донбасі», — заявили в українській делегації.

Головний редактор Марина Жуковіна

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *