В США створили пару БПЛА — «охоронників винищувачив»

Нова течія ідей в амеріканських вояків — створювати Безпілотні системи в пари. На цей раз “подружилися” БПЛА Kratos XQ-58A Valkyrie і Altius-600.

На порталі thedrive.com повідомляється, що Науково-дослідна лабораторія ВПС США (AFRL) провела успішні випробування скидання корисного навантаження з перспективного безпілотника.

Зазначається, випробування проводилися на полігоні Юма (штат Арізона). У ході польоту дрон Altius-600 був випущений з внутрішнього відсіку безпілотника XQ-58A Valkyrie. Також цей політ став подальшим етапом випробувань “Валькірії” – на цей раз безпілотник летів “вище і далі”, ніж будь-коли раніше.

Безпілотник Valkyrie XQ-58A розробляється в рамках програми Low Cost Attritable Strike (LCAS), одним із напрямків якої є Low Cost Attritable Aicraft Technology (LCAAT) – розробка веденого безпілотника для винищувача. Створенням БПЛА займається компанія Kratos Unmanned Aerial Systems спільно з Науково-дослідною лабораторією ВВС США (AFRL). Характеристики та можливості Valkyrie XQ-58A тримаються в секреті. При цьому в описі програми LCAAT вказується, що довжина безпілотника становить трохи більше 9 м, розмах крила – 8,2 м, корисне навантаження – близько 270 кг, що може розміщуватися у внутрішньому відсіку або на зовнішніх підвісах.

Altius-600 – невеликий безпілотник масою близько 12 кг. Завдяки модульній конструкції цей дрон може оснащуватися різними видами корисного навантаження – боєголовками і різними розвідувальними модулями. Altius-600 може перебувати в повітрі до 4 годин, долаючи до 440 км.

Головний редактор Марина Жуковіна

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *