; Укргазвидобування як кістка в горлі або вішенька на торті — Info News ІнфоНьюз

Укргазвидобування як кістка в горлі або вішенька на торті

Украгазвидобування з початку своєї діяльності для олігархів та ділків від нафтогазового комплексу являє собою ласий кусочок. Насправді, активи компанії та взагалі ії бізнес — потенційно надто прибуткова частина будь-якої бізнес-імперії. Але Укргазвидобування для деякіх потужних політичних та бізнес-фігур ще й кість в горлі. Тому що заважає постачати в Україну скраплений газ із США. Ось декілька цікавих фактів:

Декілька бізнесменів, які надавали грошові внески Республіканській партії США, намагались впливати на призначення членів правління «Нафтогазу» з метою подальшого підписання вигідних контрактів для своїх компаній.

Причетними до спроб заміни керівництва «Нафтогазу» можуть бути Лев Парнас та Ігор Фруман – американські бізнесмени та клієнти Джуліані, які раніше подавали позов проти олігарха Ігоря Коломойського. На початку березня, Фруман і Парнас, просували ідею заміни Андрія Коболева на посаді голови правління НАК Нафтогаз на Андрія Фаворова, менеджера газової компанії.

Для цього американські бізнесмени рекламували зв’язки із Джуліані та Трампом.

Проте у найближчому часі, згідно з інформацією, міністром енергетики США Ріком Перрі будуть докладені зусилля для створення більш дружньої управлінської команди газової компанії.

За інформацією ЗМІ, Перрі пропонував президенту України Володимиру Зеленському ввести до складу правління «Нафтогазу» американців.

Як йдеться у статті, досі не відомо, чи були спроби Перрі змінити членів правління «Нафтогазу» узгоджені із союзниками Джуліані, які намагалися досягти того ж самого. Також не відома сама роль адвоката Трампа у допомозі своїм клієнтам досягти заключення угод про продаж газу «Нафтогазу».

Associated Press опитала чотирьох осіб, які безпосередньо знають про спроби впливу на українську газову компанію і їх слова свідчать про ключову роль Перрі у цих намаганнях.

Натомість прес-секретар міненергетики США стверджує, що Перрі не переслідував особистих інтересів, а лише намагався сприяти реформуванню енергетичного сектору України таким чином, щоб іноземні компанії могли вести бізнес.

Офіс президента України відмовився від коментарів, – повідомили в ЗМІ.

Головний редактор Марина Жуковіна

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *