Україна пропустила російський літак, що заборонено

Boeing-738 російської авіакомпанії «Глобус» 7 серпня пролетів над Україною, попри заборону на появу літаків РФ в українському небі. Факт підтвердили в установі, що керує повітряним рухом у державі.

Як зазначається в повідомлення Украероруху, пілот рейсу GLP636 із італійського міста Барі до Москви запросив дозвіл на проліт з огляду на грозу, котра в цей момент вирувала над Білоруссю та Польщею. «Ми діяли в рамках міжнародних стандартів і рекомендованої практики ІСАО та рішення Ради з безпеки польотів ДАСУ задля безпеки повітряного руху та уникнення аварійної ситуації під час польоту. Для Украероруху, як для національного провайдера аеронавігаційного обслуговування, безпека польотів повітряних суден у повітряному просторі України залишається в пріоритеті», — зауважив директор установи Олександр Доценко.

Також Украерорух оприлюднив супутникове зображення грозової хмарності над Україною, Польщею та Білоруссю станом на момент запиту пілота про можливість пролетіти над територією держави. Boeing зайшов в український повітряний простір о 15:07UTC через навігаційну точку LADOB на ешелоні FL370 та вийшов о 15:33UTC через навігаційну точку AMIRI на ешелоні FL370, повідомили в установі.

Головний редактор Марина Жуковіна

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *