УКРАЇНА ПЕРЕОБЛАДНАЄ АНТРАЦИТОВІ ТЕЦ НА ВУГІЛЬНІ ГАЗОВОЇ ГРУПИ

ТЕЦ, які використовують антрацит, будуть по можливості переобладнані на спалювання вугілля газової групи, повідомив міністр енергетики Герман Галущенко. «Там, де можна перевести станції антрацитом на марку «Г», почнемо перекладати, зокрема приватні ТЕЦ», — сказав він в інтерв’ю «Інтерфакс-Україна».

За словами міністра, використання теплової генерації природного газу розглядається лише як резервний варіант. «Я дуже сподіваюся, що він (газ – ІФ) не стане в нагоді. Економіка відсутня за ціною газу $1,8 тис./тис. куб. м. Тому його використання для виробництва електрики — це вже крайній захід, коли постане питання національної безпеки», — наголосив Галущенко.

Згідно з наказом Міненерго від 13 липня 2022 року, створено робочу групу щодо підвищення енергоефективності роботи ТЕЦ, ТЕС та переходу на альтернативні види палива. У 2014-2015 рр. Україна втратила доступ до своїх антрацитових родовищ на окупованій частині Донбасу. Країна імпортувала антрацит або з Росії, або через заблоковані морські порти.

ТЕЦ, які використовують антрацит, будуть по можливості переобладнані на спалювання вугілля газової групи, повідомив міністр енергетики Герман Галущенко. «Там, де можна перевести станції антрацитом на марку «Г», почнемо перекладати, зокрема приватні ТЕЦ», — сказав він в інтерв’ю «Інтерфакс-Україна». За словами міністра, використання теплової генерації природного газу розглядається лише як резервний варіант. «Я дуже сподіваюся, що він (газ – ІФ) не стане в нагоді. Економіка відсутня за ціною газу $1,8 тис./тис. куб. м.

Тому його використання для виробництва електрики — це вже крайній захід, коли постане питання національної безпеки», — наголосив Галущенко. Згідно з наказом Міненерго від 13 липня 2022 року, створено робочу групу щодо підвищення енергоефективності роботи ТЕЦ, ТЕС та переходу на альтернативні види палива.

Головний редактор Марина Жуковіна

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *