У Сумах з’явилася перша лінія сортування сміття. Фото відео

Ще два кластери управління відходами планують запустити в Шостці та Конотопі Днями в Сумах відкрили сучасну сортувальну лінію з перероблення побутових відходів на ТОВ «А-Муссон». Це перша така в Сумській області. Про відкриття в місті лінії сортування сміття повідомила пресслужба Сумської ОДА. До сміттєсортувального комплексу входять 11 конвеєрів і барабанний грохот, який є серцем виробничого процесу.

У Сумах з'явилася перша лінія сортування сміття. Фото та відео

За словами засновника ТОВ «А-Муссон» Анатолія Маковського, на будівництво сортувальної лінії пішло 7 млн грн із кредиту в сумі 25 млн грн, який київський офіс компанії узяв за президентською програмою «5-7-9». Решту кредиту витратили на поповнення обігових коштів

Голова Сумської облдержадміністрації Дмитро Живицький сказав, що ще два кластери управління відходами плануються у Шостці та Конотопі. «Дуже важливо, що з’явилася така первинна переробка сортування сміття в місті Суми, адже Суми є центром одного з трьох кластерів за програмою «Регіональний план поводження з відходами». Такі кластери плануються також у Шостці й Конотопі. І саме в Сумах із часом має з’явитися сміттєпереробний завод», – зазначив він.

Головний редактор Марина Жуковіна

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *