У Олі Полякової обвалилась стеля: винні комунальники

Популярна українська співачка Оля Полякова поділилася фото стелі своєї квартири по віл. Інститутський (Київ), яка обвалилась завдяки «пофігізму» комунальників. Так, підвісна гіпсокартонна стеля промокла та не змогла втриматись.

Про це Ольга Полякова написала на своїй Facebook-сторінці, оприлюднивши відео зруйнованої стелі.

“Я просила комунальників прибрати сніг ще минулої п’ятниці. Всім було наплювати. У вихідні текла стеля, а сьогодні зранку, коли мої діти збирлися до школи в цій квартирі, це все почало падати“, – сказала вона.

На відео співачка продемонструвала наслідки відлиги – у кухні та вітальні обвалилася підвісна стеля з гіпсокартону. Також розмокли шви у місцях з’єднання гіпсових листів. Оля Полякова зазначила, що вода зі стелі капала всю ніч.

“Сьогодні зранку вони прийшли прибирати“, – зазначила співачка, додавши, що боїться, що їй на голову може впасти люстра.

Вона зазначила, що не розуміє, до кого звертатися і на кого писати скаргу. Додала, що просила обслуговуючу компанію перевести будинок в іншу компанію на обслуговування, просила сусідів об’єднатися в ОСББ, проте вони не хочуть цього робити.

“Ніхто не хоче ні за що платити. Я за свої гроші ставила домофон і кожному в квартиру проводила“, – поскаржилась Оля Полякова на сусідів, що мешкають в будинку по вулиці Інститутській.

Також вона назвала суму, яку сплачує за комунальні послуги в цій квартирі – це 35 тисяч гривень.

Головний редактор Марина Жуковіна

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *