У Мінрегіоні підрахували, скільки населених пунктів України ведуть роздільний збір сміття

Прогнозується, що у короткостроковій перспективі в Україні буде з’являтися все більше передових регіональних систем поводження з побутовими відходами Роздільний збір сміття нині впроваджено у більш ніж 1700 населених пунктах України. Це стало можливим завдяки спільній роботі Мінрегіону, місцевих державних адміністрацій та органів місцевого самоврядування.

Для досягнення показників, визначених Національною стратегією та Національним планом управління відходами до 2030 року, необхідна  синергія дій як центральної, так і місцевої влади. І також, звісно, мешканців кожної громади! Показники, які ми наразі маємо, підтверджують, що напрям обрано вірно. Відтак, у 1725 населених пунктах впроваджується роздільне збирання побутових відходів.

У 29 –  працюють 34 сміттєсортувальні лінії, в 11  –  будуються сміттєпереробні комплекси. Сподіваюсь, у короткостроковій перспективі в Україні буде з’являтися все більше передових регіональних систем поводження з побутовими відходами»,  –  зауважив директор Департаменту комунальних послуг та комунального обслуговування Мінрегіону Андрій Ведмідь під час конференції «Поводження з побутовими відходами в Україні: стратегічні рішення, ключові виклики та можливості» у рамках XІХ Міжнародного конгресу «Інституційні та технічні аспекти реформування житлово-комунального господарства».

Зазначається, що учасники конференції обговорили також розширену відповідальність виробника у поводженні з побутовими відходами, впровадження сучасних технологій у цій сфері тощо. У заході взяли участь представники центральних органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, керівники державних та комерційних підприємств, громадських організацій та інші.

Головний редактор Марина Жуковіна

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *