У Києві вандали регулярно ламають контейнери для небезпечних відходів. Фото

Опубліковано фото контейнерів до та після пошкодження У столиці постійно фіксують випадки пошкодження контейнерів для збору небезпечних відходів. Бувають дні, коли комунальники отримують по 15 повідомлень про зламані контейнери, розповіли в ГО «Зелена генерація». Відповідні фото контейнерів до та після пошкодження опублікували на фейсбук-сторінці організації. «Деякі «кияни» ламають контейнери, щоб пошукати там щось цінне, що можна продати, часто це роблять ті самі люди на регулярній основі», — йдеться в публікації громадської організації.

 

Також там закликали свідомих жителів Києва викликати поліцію в разі того, якщо вони стали свідками вандалізму. Окрім того, звернули увагу й на важливість місця встановлення.
«Якщо ви вважаєте, що місце було обрано невдало і є краще, будь ласка, звертайтеся до КП «Київкомунсервіс» і запропонуйте краще місце. Підприємство погодить його з районною державною адміністрацією, і після погодження контейнер буде перенесено», — зазначено в дописі. Важливо, щоб місце було освітлено й перебувало під наглядом.

Про зламані контейнери також попросили повідомляти в КП «Київкомунсервіс», щоб їх можна було оперативно полагодити. Зазначається, що Київ — одне з небагатьох міст в Україні, де є система збору небезпечних відходів: у місті встановлено 250 жовтогарячих контейнерів для збору небезпечних відходів (батарейки, люмінесцентні лампи, термометри).

Головний редактор Марина Жуковіна

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *