У Києві із заторами починає боротись інтелектуальна відеосистема

Системи відеонагляду із відеоаналітикою у всьому світі для боротьби з транспортними заторами використовується досить ефективно. Тому такий світовий досвід вирішили застосувати в Києві.

Інтелектуальну транспорту систему продовжують впроваджувати в Києві. У рамках програми на розі вулиць встановили спеціальні камери спостереження. Це допоможе зменшити затори на дорогах.

Аналоги системи запровадили в багатьох містах Європи та США. Про це розповів керівник цифрової трансформації Києва Петро Оленич.

Понад 30 камер вже встановили

Інтелектуальні камери постійно відстежують дороги. У час заторів вони передають дані дорожнім службам чи поліції. Таким чином правоохоронці швидше реагуватимуть на ДТП чи інші перешкоди на дорогах.

Найскладніше перехрестя в Києві вже відстежуються. Там встановили 31 камеру інтелектуальної транспортної системи. До кінця цього року планують під’єднати ще 43.

Зверніть увагу! Камери ІТС встановили на перехресті бульвару Лесі Українки, вулицях Басейній, Мечникова, Льва Толстого, на площах Перемоги та Європейській.

Систему випробували в інших країнах

Камери інтелектуальної транспортної системи ефективно працюють у країнах Європи та США. Саме в такий спосіб вдалося розвантажити дороги у Нью-Йорку.

В Україні систему впроваджують за підтримки іноземних партнерів.

Головний редактор Марина Жуковіна

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *