У Харкові вкрали електронний підпис Кернеса?

Депутатка міськради Харкова Аліна Мустафаєва (фракція «Слуга Народу») стверджує, що секретаря ради Ігоря Терехова обрали з порушенням законодавства, зокрема з підробленням електронного підпису у відповідному поданні мера Геннадія Кернеса. Каже, що після її звернення прокуратура порушила провадження.

Про таке Мустафаєва написала на своїй сторінці у Facebook.

Вона опублікувала відповідь на її звернення до правоохоронців з підписом першого заступника облпрокурора Володимира Лимаря.

«Відомості, викладені у вашому зверненні, 29 грудня 2020 року внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 358 (підроблення документів — ред.) КК України», — йдеться у документі.

У ньому зазначено, що досудове розслідування здійснюватиме слідче управління Нацполіції Харківщини, а процесуальне керівництво доручили групі прокурорів прокуратури області.

У прокуратурі та поліції про відкриття провадження на своїх офіційних ресурсах не повідомляли.

Раніше Мустафаєва повідомляла, що звернулася до прокуратури із заявою, що електронний підпис на поданні про обрання Терехова секретарем міськради поставив не особисто Кернес, який тоді перебував на лікуванні в німецькій клініці «Шаріте», а чиновники міськради.

Вона стверджувала, що документ «складали і підписували на другому поверсі Харківської міськради», а Кернес не має жодного стосунку до нього.

«Пізніше, з метою відображення німецької IP-адреси спільник Терехова і Новака (Олександр Новак — секретар міськради попереднього скликання — ред.) повторно відправив документи з Німеччини», — йдеться у зверненні депутатки.

Головний редактор Марина Жуковіна

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *