У Дніпрі екоактивістка стала об’єктом цькування

У місті Дніпро невідомі влаштовують підступи екоактивістці, яка заважає забудові території навколо лісового озера

Екоактивістка Віра Танська зазнала цькування за те, що разом з іншими мешканцями Дніпра намагається відстояти для городян ділянку лісу з розташованим на ній Кіровським озером. Про це вона повідомила на ФБ-сторінці спільноти «Березанівка — мій райончик» . Віра Танська розповіла, що 8 січня зловмисники залили монтажною піною вхідні двері салону, де вона працює. Банер салону розмалювали свастиками. Бетонні стіни навколо ділянки, яку, на думку активістів, намагаються віджати у городян, списали образливими написами на адресу жінки.
Банер салону, розмальований свастиками, фото: спільнота «Березанівка — мій райончик» З якихось причин невдоволення діями захисників лісу вирішили вимістити на одній людині. «Коли ліс захищає цілий район, комусь дуже хочеться знайти одного цапа-відбувайла, — пише Віра Танська. — Як на мене, це пахне цькуванням і булінгом».

Жінка вже написала заяву до поліції щодо спрямованих проти неї правопорушень. Вона впевнена, що у протидії загарбникам зелених територій вона не самотня. «Я не одна, за мною цілий район та ініціативна група. У нашому районі проживає понад 30 тисяч людей, і це ми не з усіх ще зібрали підписи… Чому ви не хочете просто вийти на діалог до людей? Чому чините таким варварським способом?» Ці питання вона адресувала підприємцям, які, за її даними, мають намір будувати на обгородженій ділянці турбазу з платним проїздом.

Саме огорожа, що тут з’явилася, обурила городян і викликала їх активну протидію забудові. Зокрема, вони створили електронну петицію з вимогою припинити захоплення лісових територій. На сайті представництва президента України її розмістили 29 жовтня, і відтоді було зібрано майже 7,5 тис. голосів на її підтримку. Малоймовірно, що за 16 днів, що залишилися, вона вийде на 25 тисяч голосів, необхідних для розгляду президентом. Однак це ніяк не знімає відповідальності з правопорушників, які заходилися цькувати екоактивістку, та не відміняє проблему забудови зелених територій у Дніпрі.

Головний редактор Марина Жуковіна

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *