У британській розвідці пояснили, для чого росія перекинула в Білорусь винищувачі, що переносять «Кинджали»

Аби надіслати Заходу меседж та втягнути ще більше Білорусь у війну, росія перекинула на територію Білорусі винищувачі-перехоплювачі, які пристосовані переносити ракети «Кинджал»

Про це пише Рубрика, посилаючись на огляд розвідки Міноборони Британії станом на 1 листопада.

«Зображення показали, що два літаки-перехоплювачі МіГ-31К майже напевно були припарковані на білоруському аеродромі Мачулищі 17 жовтня. А поряд з ними у захисному земляному насипі зберігався великий контейнер.

Цілком ймовірно, що контейнер пов’язаний з балістичною ракетою повітряного базування AS-24 KILLJOY (ракета «Кинджал». – Ред.), великогабаритним боєприпасом, для перевезення якого адаптований варіант МіГ-31К», наголошують у огляді.

Британські розвідники зазначають, що росія прийняла «Кинджали» на озброєння з 2018 року, але раніше вони не використовувалися у Білорусі.

«Росія іноді запускала цю зброю під час війни в Україні, але її запаси, ймовірно, дуже обмежені. Вона продовжує використовувати передові боєприпаси великої дальності проти цілей обмеженого оперативного значення.

При дальності понад 2000 км розміщення «Кинджалів» у Білорусі дає росії невелику додаткову перевагу з погляду ураження додаткових цілей на території України.

Швидше за все, вона здійснила розгортання ракет в основному для того, щоб надіслати повідомлення Заходу і представити Білорусь як усе більш замішану у війні», вважає британська розвідка.

Напередодні британська розвідка повідомляла, що у російської армії побільшало проблем з доставкою на передову патронів для стрілецької зброї через оснащення мобілізованих АКМ.

Головний редактор Марина Жуковіна

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *