Центри масової вакцінації від COVID-19 відкриються в Білій Церкві та Броварах

Вже на цій неділі, а саме 12-13 червня у Броварах і Білій Церкві відкриються Центри масової вакцинації. Про це повідомляється на сторінці Київської обласної державної адміністрації (КОДА) у фейсбуці.

«За динамікою щеплень Київщина займає лідируючі позиції – 4 місце в країні. А завдяки відкриттю двох центрів масової вакцинації щеплення проти COVID-19 зможемо долучити до кампанії з імунізації ще більше наших жителів», – прокоментував очільник ОДА Василь Володін.

Центри працюватимуть у вихідні дні. У них зможуть отримати щеплення громадяни, які записалися до листа очікування вакцинації проти COVID-19 в додатку чи через сайт «Дія» або через контакт-центр Міністерства охорони здоров’я. Щеплення відбуватиметься тільки для тих людей, кого на вакцинацію попередньо запросили телефонним дзвінком. Пріоритет надаватиметься людям похилого віку.

Вакцинація у таких центрах відбуватиметься із дотриманням усіх санітарних та протиепідемічних вимог. В них передбачені місця для внесення даних, проведення щеплення та очікування після нього.

Головний редактор Марина Жуковіна

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *