Трампа женуть у шию з усіх соцмереж

Був президентом США, а став… Никім. Це можна сказати про взаємовідносини між Дональдом Трампом і популярними соціальними мережами в Інтернеті.

Так, нещодавна Facebook видалив відео колишнього президента США Дональда Трампа зі сторінки його невістки Лари Трамп.

Гігант соціальних мереж заборонив Трампу відвідувати свою платформу в січні після заворушень його прихильників в будівлі Капітолія у Вашингтоні.

Лара Трамп, новий учасник Fox News, опублікувала відео, на якому вона бере інтерв’ю у Трампа з ряду питань.

Пізніше вона опублікувала скріншот електронного листа, який вона отримала від Facebook, з попередженням про заборону.

«Відповідно до блокування, яке ми помістили в облікові записи Дональда Трампа в Facebook і Instagram, подальший контент, розміщений голосом Дональда Трампа, буде видалений, що призведе до додаткових обмежень для облікового запису», – йдеться в електронному листі від «Кейтлін».

Лара Трамп, яка одружена з сином пана Трампа Еріком, натомість розмістила інтерв’ю для свого власного онлайн-шоу The Right View на Тб Rumble і пов’язала його зі своєю сторінкою в Facebook.

«І ось так ми на один крок ближче до 1984 року Оруелла. Ух ти», – прокоментувала вона у своєму обліковому записі в Instagram.

Давній прихильник Трампа і телеведучий Fox News Шон Хенніті описав цей крок в своєму твіті як “крайню цензуру”.

Призупинення Facebook аккаунта Трампа 7 січня – на наступний день після заворушень в Капітолії – розглядається новою Наглядовою радою, створеною для винесення рішення зі спірних рішень модерації.

У той час, захищаючи заборону, глава Facebook Марк Цукербург сказав: «Ми вважаємо, що ризики, пов’язані з тим, що президент продовжить користуватися нашим сервісом в цей період, просто занадто великі».

Дональду Трампу також заборонили користуватися Twitter і YouTube.

Головний редактор Марина Жуковіна

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *