Суддя звільнила з-під варти одного з Кагарлицьких гвалтівників

Суддя відпустила з-під варти одного з активних учасників резонансного зґвалтування поліцейськими в Кагарлику. Рішення схвалила суддя Олександра Колдина, яку, як з’ясувалося, мали б звільнити ще в 2018 році.

У вівторок, 27 жовтня, суддя Голосіївського районного суду Києва звільнила з-під варти Ярослава Леваднюка, який є одним з підозрюваних у справі про зґвалтування та катування в поліцейському відділку в Кагарлику, пише видання INKORR.com

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив перший заступник голови комітету ВР з питань правоохоронної діяльності, нардеп від «Голосу» Андрій Осадчук.

За його словами, попри те, що експертиза встановила й інші факти катування, суддя вирішила, що немає підстав тримати експоліцейського під вартою.

«Попри обіцянки керівництва Нацполіції та МВС про справедливе покарання для «катів із Кагарлика», після сплину п’яти місяців вже двоє підозрюваних, які, зокрема, категорично заперечують свою провину, відпочивають дома. І це тоді, коли затримували «катів», вони публічно погрожували потерпілій розправою», — йдеться у дописі Осадчука.

Головний редактор Марина Жуковіна

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *