США внесли в «чорний список» 24 компаниї, які допомагають російськім вийсковим

Міністерство торгівлі США додало 24 компанії до списку експортного контролю через підтримку військової або оборонно-промислової бази Росії, ядерної діяльності Пакистану або постачання Ірану електроніки.

До «чорного списку» з міркувань національної безпеки та зовнішньої політики США були додані компанії з Латвії, Пакистану, Росії, Сінгапуру та Швейцарії. Більшість із них потрапили під експортний контроль за підтримку російського оборонного сектора.

Це, зокрема, латвійська Fiber Optic Solutions, яка виробляє волоконно-оптичні гіроскопи та інше обладнання, і російська AO Kraftway Corporation PSC, яка називає себе однією з найбільших російських ІТ-компаній.

Також у списку низка російських компаній: АТ «Науково-дослідний центр електронної обчислювальної техніки», ТОВ «Файберсенс» і ТОВ «Науково-виробнича компанія «Оптолін», АТ РПК «Міландр», ТОВ «Міландр ЕК», АТ «МТП «Міландр», ТОВ «Мілур І.С.», (ООО) Виробничий комплекс мікроелектроніки (МПК) Міландр і АТ «Руселектронікс».

Сполучені Штати активно використовували контроль над експортом і внесення до санкційних списків організацій, аби могти покарати компанії за підтримку російської армії та стримати потік іноземних технологій до Росії.

Постачальники американських товарів повинні шукати спеціальну ліцензію, яку важко отримати, перш ніж відправляти товари компаніям, доданим до списку.

Головний редактор Марина Жуковіна

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *