Шойгу сьогодні почне відводити війська РФ від кордонів України

Міноборони РФ сьогодні почне відводити війська від кордонів України, так як віськові навчання закінчені, — заявив голова відомства Сергій Шойгу.

«Вважаю, що цілі раптової перевірки досягнуті повністю. Війська продемонстрували здатність забезпечити надійну оборону країни. У зв’язку з цим мною ухвалено рішення завершити заходи з перевірки в Південному та Західному військових округах», — сказав Шойгу 22 квітня в Криму на нараді про підсумки дій військ.

Зазначається, що Шойгу поставив завдання «генеральному штабу, командувачам військами військових округів і повітряно-десантних військ спланувати і з 23 квітня взятись до повернення військ у пункти постійної дислокації, провести детальний аналіз та підбити підсумки раптової перевірки військ».

Міністр оборони РФ наказав до 1 травня повернути до місць постійної дислокації війська, які задіяли, як в РФ називають, в «навчаннях на півдні Росії».

«До 1 травня 2021 року повернути особовий склад 58-ї армії Південного військового округу, 41-ї армії Центрального військового округу, сьомий, 76-ї десантно-штурмових і 98-й повітряно-десантних дивізій повітряно-десантних військ в пункти постійної дислокації» , — наказав Шойгу.

Він доручив командувачам військ військових округів «детально спланувати повернення військ в пункти постійної дислокації». «При цьому забезпечити виконання вимог заходів безпеки і не допустити подій під час перевезення», — зазначив міністр.

Крім того, Шойгу вказав, що техніку і озброєння 41-ї загальновійськової армії, які передбачено задіяти в стратегічних навчаннях «Захід-2021», треба розмістити в польових парках на полігоні Погоново біля Воронежа, організувати їхнє обслуговування і охорону. Варто зазначити, що цей полігон знаходиться неподалік від українського кордону.

Також, за словами Шойгу, потрібно «провести розбір раптових перевірок у всіх ланках управління, скласти план усунення недоліків і приступити до їхньої реалізації».

Головний редактор Марина Жуковіна

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *