Шикарне життя Холодницкого: жінки, гроші, слава та приховані мільйони

Про Назара Холодницького відомо багато з численних публікацій у ЗМІ. Він персонаж топ-відомий: заслужений юрист України, ярий борець з корупцією, впливовий політик при Петру Порошенкові, перший антикорупційний прокурор, футбольний функціонер і т.д. Однак попри красиву картинку офіційної публічної біографії особа ексочільника САП має ї зворотній бік. Він вже не такий чистий та яскравий. Як раз навпаки — потворний та огидний. Як раз саме ця тінь Холодницького характеризує його як людину, що зрадила цінностям Майдану. Та посилює думку, що цю темну конячку української політики варто негайно допитати по численним корупційним справам, пред`явити обвинувачення, заарештувати та винести чималий строк з конфіскацією.

Шукайте жінок

За кулуарною інформацією, на момент заходу Холодницького у САП, 30-річний юрист був неодружений. Молодик мав кілька романів, зустрічався з кількома дівчатами. Та, за словами представниць красивої статті, він ніколи не планував «мати серйозні стосунки».

У вільний час Холодницький або зливав свої фінанси та збереження у клубах, або вдовольнявся не довготривалими романтичними стосунками, зустрічався з різними пасіями, і так же швидко їх кидав. Це типовий приклад безпринципного кар`єриста, який піде по головах заради головної мети його життя — особисте збагачення, влада, шикарне життя і, звісно, жінки, багато жінок. Колишні колеги Холодницького подейкують, що якось за келихом чогось міцного пан Назар хизувався, що у нього за все життя було вже більше 100 партнерок по сексу. Чи то були просто п`яні теревені, чи правда, вже нехай розбираються сексологи. Але осад залишається. Навіть, якщо це лише чутки. Питання до Холодницького все одно лишаються, а він і сам підсилює ці чутки, не афішуючи своє особисте життя, як це прийнято серед вітчизняного політичного бомонду.

Лише влітку 2018 року начальник САП вивів у світ свою чергову дівчину-блондинку. Нею виявилася Юля Бойко (молодиці тоді було 23 роки) – модель, юристка, фанатка футболу і т.д. Однак сталося це далеко від столиці, де прокурор спритно ховає своє інтимне життя від об’єктивів прискіпливих репортерів та поглядів сторонніх. Та пару все-таки заскочили на світській вечірці.

гороян15

За даними керівника Центру протидії корупції Віталія Шабуніна, Холодницький роками не розписувався з Юлею, бо на ній значилася фірма «Савой трейдинг Україна» із кримінальними справами за зрив контракту на $700 тис. Можливо, керівник САП не хотів лишньої уваги антикорупціонерів через це, а може, молодша за нього дівчина йому вже набридла та заважала будувати сосунки з іншими кралями та численними «юристками»-моделями.

гороян15

Дружба з олігархами

Впливова посада керівника САП ще 2015 року дала Холодницькому білет у топ-політику. І допомогла йому потоваришувати з олігархами. Згодом стало відомо, що керманич САПу допомагав зливати справи проти Авакова, МАУ Коломойського, Фірташа, Ахметова, і навіть «гаманця» Януковича Сергія Курченка. А також персонажів менш впливових.

А з 2017 року Назар потрапив в орбіту впливу не лише Коломойського, а й справжніх «сірих кардиналів» українського футболу — братів Суркісів (та можливо навіть і самого Медведчука, як старого приятеля власників «Динамо»). За Суркісами, нагадаємо, тягнеться брудний слід ще з буремних 90-х, коли, зокрема, нахабні брати намагалися підкупити суддів шубами, шапками, алкоголем та привабливою «помічницею».

До речі, повертаючись до інтимної теми Холодницького, джерела у вищих щаблях влади зізнаються, час від часу Холодницький після таємних нарад та неофіційних зустрічей зі спиртним користався послугами повій. Олігархи та корупціонери взнали, як підступитися до неприступного серця ексголови САП, граючи на його слабкості до жіночої половини людства.

Як би там не було, але дружба з сильними світу цього наразі допомагає «холодцю»(за словами генпрокурорки Ірини Венедіктової) бути на плаву та насолоджуватися життям після гучної відставки та корупційних скандалів.

Мільйонні статки Холодницького

Якщо за 2014 р. Холодницький задекларував вказав лише 145 558 гривень доходу (зарплата), дві земельні ділянки площами 1000 та 1200 кв. метрів та автомобіль Mitsubisi Outlander 2007 року випуску, то вже через рік після призначення, у 2016 р., очільник САПу у своїй щорічній декларації вказав квартиру, VW Touareg вартістю майже 1 млн грн., ті ж самі дві земділянки, 350 тис. грн доходу від продажу автівки, 200 тис. грн депозиту, $70 тис. готівки, 17 тис. євро (також готівкою). Далі статки «головного антикорупціонера країни» лише тільки зростали. Його життя стрімко полетіло вгору, а гаманець товстішав. В результаті, на кінець своєї каденції у прокуратурі Холодницький став фактично неофіційним доларовим мільйонером.

Нагадаємо, наразі Холодницький продовжує займатися футбольними справами в Українській асоціації футболу і разом з братами Суркісами й Павелком борються, борються та все ніяк не можуть побороти корупцію у спорті №1 в Україні.

А відтак, Холодницький, нажаль, як стрімко колись злетів на антикорупційний Олімп країни, так ганебно з нього і скотився до рівня політичних та футбольних «свинарчуків», за яких соромно й сумно всередині України. А ще що прикро — на міжнародній арені.

Втім, надія помирає останньою, як то кажуть, і після перезавантаження НАБУ, САП та інших антикорорганів обов`язково правоохоронці мають назавжди розбити корупційний «спрут Холодницького» і покарати колишнього «першого антикорупційного прокурора» за всією суворістю Закону!..

Головний редактор Марина Жуковіна

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *