Samsung перейшла на дворівневу аутентифікацію

Samsung давно додала можливість включення дворівневої аутентифікації (2FA) в додаток Samsung Account. Але після того, як облікові записи багатьох знаменитостей в Південній Кореї були зламані, і слідом за недавнім інцидентом з витоком даних, пов’язаного з повідомленнями Find My Mobile, Samsung вирішила зробити 2FA обов’язкової за допомогою свого останнього оновлення програми облікового запису Samsung Account.

Новим або існуючим власникам облікових записів Samsung, які будуть входити в систему, потрібно аутентифицироваться, ввівши свій номер телефону для отримання коду. Це станеться незалежно від того, чи включена в існуючої облікового запису 2FA чи ні – тепер це просто обов’язково.

Як не дивно, користувачам, які увійшли в свої облікові записи (думається, таких більшість), не пропонується пройти повторну аутентифікацію після оновлення. Звичайно, їх облікові записи будуть як і раніше в безпеці, якщо хтось спробує увійти в систему, використовуючи чужі облікові дані: вони зіткнуться з обов’язковим екраном 2FA.

Проте, багато користувачів, ймовірно, не знатимуть про цю зміну, поки не вийдуть із системи і не увійдуть знову за власним бажанням. Варто зазначити, що оновлення ще доступно не всім користувачам. І на відміну від більшості інших додатків Samsung, які можна перевірити на наявність оновлень вручну, Samsung Account цього не підтримує – користувачам в деяких регіонах доведеться почекати якийсь час.

Головний редактор Марина Жуковіна

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *