Посаду голови Держекоінспекції планує зайняти Мальований

На посаду голови Державної екологічної інспекції України (Держекоінспекції) претендує начальник управління екології та природних ресурсів Київської міської державної адміністрації (КМДА) Андрій Мальований, чиї інтереси лобіює підприємець і бізнес-партнер Сергія Льовочкіна Ігор Тинний.

Про це повідомила народний депутат з фракції «Слуга народу» Ольга Василевська.

«Злили конкурс по Держекоінспекції. Її, за моєю інформацією, повинен був очолити Єгор Фірсов (в кінці листопада Фірсов став в. о. голови Держекоінспекції). Але підприємець і бізнес-партнер Сергія Льовочкіна Ігор Тинний намагається протягнути туди начальника управління екології КМДА Андрія Мальованого. Тоді про екологію доведеться забути», — заявила Василевська.

Депутат також висловилася про необхідність оновити діючий склад уряду, оскільки нинішній «вже починає себе компрометувати».

«Я вважаю, що навесні повинен бути оновлений склад Кабміну. Цей склад уряду вже починає себе компрометувати. Кадри на Держагентства і великі підприємства все одно затверджуються в Офісі президента. Це забирає багато часу. Поміняти людину – ціла історія. А ті, що не затверджуються на Банковій, корупціогенні», — підкреслила вона.

Головний редактор Марина Жуковіна

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *