Податкова та мітниця будуть реформовані

Мінфін спільно з міжвідомчою робочою групою розробив два проекти планів заходів для реалізації концептуальних напрямів реформування системи органів, що реалізують державну податкову та митну політику. Про це повідомила прес-служба Міністерства фінансів України.

Як зазначили в прес-службі, передбачені у плані заходи сприятимуть інституційному реформуванню Державної податкової і Державної митної служб, що відповідатиме сучасним міжнародним стандартам та усуне недоліки у системі адміністрування податків, митного оформлення, а також забезпечить впровадження в роботу зазначених органів найкращих світових практик як у вигляді запровадження нових процедур, так і через модернізацію наявних.

План зокрема передбачає оптимізацію організаційної та функціональної структур служб; удосконалення процедур адміністративного оскарження; управління інформаційними системами та технологіями; розвиток персоналу, антикорупційні заходи; стимулювання добровільної сплати податків, розвиток податкових сервісів; управління ризиками, податковий контроль та аудит тощо.

При цьому в Мінфіні додали, що прем’єр-міністр України Володимир Гройсман підписав розпорядження Кабінету міністрів від 5 липня 2019 р. №542-р «Про затвердження планів заходів щодо реалізації концептуальних напрямів реформування системи органів, що реалізують державну податкову та митну політику».

Головний редактор Марина Жуковіна

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *