Одеські ділки забажали віджати не щось звичайне, а військовий аеродром!

Одеські забудовники через підконтрольний суд намагаються «віджати» діючий військовий аеродром! Знахабнілость ділків буде оцінювати Апеляційний суд, бо першу інстанцію справа вже пройшла. Тож, ы сепаратисти або окупаційні війська можуть діяти не силовими методами, а знищувати ЗСУ через звичайний суд?

Так, саме пиморський суд Одеси ухвалив рішення про ліквідацію аеродрому «Шкільний», який має стратегічне значення та є єдиним на Півдні країни, який перебуває у стані повної бойової готовності.

Про це повідомляє прес-служба Повітряного командування «Південь» у Facebook.

«Повітряне командування «Південь» неодноразово заявляло, що сам факт навіть спроби відчуження території стратегічного військового аеродрому ніяк не може бути законним в країні, що веде війну. Але в одеській мерії і у замовників забудови території військового аеродрому, судячи з усього, зовсім протилежний погляд на питання державної безпеки країни», – зазначається у повідомленні.

Адвокат Михайло Кузаконь зазначив, що за півтора року розгляду справи в суді, в Одеської мерії начебто з’явилися документи на володіння землею, що належить Збройним Силам України. Однак це не відповідає дійсності.

Керівництво військової частини готує документи для оскарження такого рішення, запущено процес апеляції.

Також у командуванні «Південь» підкреслили, що військовий аеродром «Шкільний» є на сьогоднішній день єдиним на півдні України, який перебуває у повній бойовій готовності. У повідомленні перераховуються пункти, які підтверджують важливість летовища:

На його території базуються винищувачі, які несуть бойове чергування, охороняючи південні кордони країни;
Аеродромом користуються авіація Державної прикордонної служби України, авіація ДСНС і ВМСУ, військовий авіаційний завод;
Тут під час проведення міжнародних навчань розташовується дислокація літаків країн Північноатлантичного альянсу;
Він регулярно приймає літаки з пораненими бійцями в зоні проведення ООС.

Головний редактор Марина Жуковіна

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *