Neuralink Ілона Маска обезголовлений

Відомий стартап Ілона Маска під назвою Neuralink обезглавлен. Робоче крісло керівника компанії покинув Макс Ходак, який разом із Ілоном Маском займався розробкою мозкових імплантатівї. Причину такого рішення він публічно не озвучив. Про своє звільнення Ходак повідомив у Twitter.

«Я більше не в Neuralink (вже кілька тижнів). Я багато чому там навчився і залишаюся величезним вболівальником компанії. Вперед до нових речей», — написав він.

На запитання одного з користувачів «Що далі?» Ходак пожартував : «Не Парк Юрського періоду». Як пояснює CNBC, це відсилання до іншого його посту. На початку квітня він написав, що «ми, ймовірно, могли б побудувати Парк Юрського періоду», хоча і не з «генетично автентичними динозаврами».

Більше про стартап

Neuralink — американська компанія, що займається розробкою мозкових імплантатів. Створена за участі Ілона Маска компанія розпочала свою діяльність у 2016 році, її представили загалу в березні 2017 року.

Її розробка має стати універсальним нейроінтерфейсом, який би зміг забезпечити практично безперешкодну комунікацію людини й машини, ставши продовженням для нашого мозку.

Нейроінтерфейс зможе допомогти людям з ураженнями нервової системи подолати фізичні обмеження: рухатися після травми хребта або бачити й чути попри пошкодження головного мозку.

Ілон Маск обіцяє, що Neuralink поверне паралізованим рухливість, надасть людям «супербачення» і дозволить спілкуватися за допомогою думок, а не слів.

Головний редактор Марина Жуковіна

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *