НЕ ПЛАТИТИ ЗАРПЛАТУ ПІД ЧАС ВІЙНИ ПРАЦІВНИКАМ ДОЗВОЛЕНО?

⁉️ що до чого?

Частина 1

💁🏻‍♂️ 14 березня відома народна депутатка від «Слуги народу», голова «соціального» Комітету Верховної Ради Галина Третьякова повернулася до своїх колишніх завдань та зареєструвала законопроект №7160 про ЗВУЖЕННЯ ТРУДОВИХ ПРАВ УКРАЇНЦІВ НА ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ 🤯  А вже 23 березня відповідний Закон України підписано Президентом України.

‼️ У РАЗІ НЕМОЖЛИВОСТІ ВИПЛАТИ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ ЧЕРЕЗ ВОЄННИЙ СТАН ВИПЛАТА ЗАРПЛАТИ МОЖЕ БУТИ ПРИЗУПИНЕНА ДО МОМЕНТУ ВІДНОВЛЕННЯ МОЖЛИВОСТІ ПІДПРИЄМСТВА ЗДІЙСНЮВАТИ ОСНОВНУ ДІЯЛЬНІСТЬ. ‼️

❓ Що пропонує закон?

▪️ У разі неможливості виплати заробітної плати через військові дії виплата зарплати може бути призупинена до моменту відновлення можливості підприємства здійснювати основну діяльність.

▫️ Пропонується, щоб у період воєнного стану роботодавець отримав право перевести працівника в іншу роботу, не обумовлену трудовим договором, БЕЗ згоди працівника.

▪️ У період дії військового стану норми статті 32 Кодексу законів про працю про 2-місячний термін попередження працівника про зміну істотних умов праці НЕ застосовуються.

▫️ Підприємство отримає право розірвати трудовий договір за власною ініціативою без двотижневого терміну попередження (за винятком примусового залучення до суспільно-корисних робіт в умовах воєнного часу, а також якщо такий працівник залучений до виконання робіт на об’єктах, які віднесені до критичної інфраструктури).

▪️ На період дії військового стану допускається звільнення працівника з ініціативи роботодавця в період тимчасової непрацездатності працівника, а також у період перебування працівника у відпустці, крім відпустки у зв’язку з вагітністю та пологами та відпустки з догляду за дитиною.

▫️ На період дії військового стану норми статті 43 КЗпП НЕ застосовуються, крім випадків звільнення працівників підприємств, установ чи організацій, обраних до профспілкових органів.

▪️ Нормальна тривалість робочого дня працівників у період воєнного стану неспроможна перевищувати 60 годин на тиждень. Тобто людина може працювати 12 годин на день при 5-денному тижні.

▫️ Для працівників, яким відповідно до законодавства встановлюється скорочена тривалість робочого часу, тривалість робочого часу НЕ може перевищувати 50 годин на тиждень.

▪️ П’ятиденний або шестиденний робочий тиждень встановлюється роботодавцем за рішенням військового командування разом із військовими адміністраціями.

▫️ Час початку та закінчення щоденної роботи (зміни) визначається роботодавцем.

▪️ Тривалість щотижневого безперервного відпочинку може бути скорочено до 24 годин.

▫️ На період дії військового стану НЕ застосовуються норми статті 53 (тривалість роботи напередодні святкових, неробочих та вихідних днів), частина 1 статті 65, частини 3–5 статті 67 та статті 71–73 (святкові та неробочі дні) Кодексу законів про працю України.

Далі буде..

 

Головний редактор Марина Жуковіна

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *