НБУ оштрафував «Укрсоцбанк» на суму в понад 30 млн грн

Національний банк України за результатами перевірок з питань запобігання відмиванню доходів, застосував санкції до трьох українських банків.

Про це повідомляє прес-служба Національного банку України. Зазначається, що «Укрсоцбанк» оштрафували на 30,4 млн грн через «проведення фінансових операцій ознаками фіктивності з видачі коштів на суму понад 1 млрд грн». Також вказується, що «Райффайзен Банк Аваль» отримав письмове застереження за невиконання обов’язку проводити фінансовий моніторинг фінансових операцій, учасниками яких є національні публічні діячі. Також «Місто Банк» оштрафували на 4,2 млн грн через зняття його клієнтами із своїх рахунків коштів на суми, що значно перевищували суми заявлених ними доходів.

Як повідомляв раніше ZAXID.NET, Національний банк України (НБУ) зарахував «ВТБ Банк» до категорії неплатоспроможних. НБУ зазначив, що 97% вкладників «ВТБ Банку» (59,108 тис. осіб) отримають вклади в повному обсязі, оскільки їхній розмір не перевищує гарантовану Фондом гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) суму в 200 тис. грн.

 

Головний редактор Марина Жуковіна

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *