Нардепівським лікарням не вістачає ще 23 млн грн.

Держуправління справами вимагає від голови Кабміну Дениса Шмигаля додатково виділити ще більш 23 млн грн. медичним закладам для топ чиновників, зокрема і відомій лікарні «Феофанія». Підстава — для протидії поширенню коронавірусу. При цьому у державної VIP-клініки бюджет у 2 мільярди гривень!

«Просимо доручити Міністерству фінансів України разом із зацікавленими органами розглянути зазначені пропозиції щодо виділення додаткового фінансування з фонду боротьби з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, та її наслідками за бюджетною програмою ДУС «Надання медичних послуг медичними закладами» на загальну суму 23,4 мільйона гривень», — йдеться у повідомленні ДУС.

Окрім «Феофанії» мова йде про Поліклініку №2, Науково-практичний центр профілактичної та медичної медицини та Центр превентивної медицини, які також в управлінні ДУС. Виявляється, що перші медзаклади країни так само як і лікарні в регіонах не мають достатньої кількості костюмів біозахисту, респіраторів, захисних окулярів та масок.

Зокрема, 637 тисяч гривень необхідні для закупівлі предметів та інвентарю для медичних потреб, 12 мільйонів 845 тисяч для закупівлі медикаментів, 9 мільйонів для закупівлі нового медичного обладнання та 174 тисячі для ремонту медичного обладнання тощо. В обґрунтуванні свого запиту на кошти з фонду у ДУС зазначили, що вони відповідають за епідемічне та санітарний добробут Президента України, РНБО, ВРУ, КМУ та інших органів та служб влади найвищих рівнів. Також в Держуправлінні наголосили, що окрім топ чиновників у відомчих медзакладах обслуговують і «інші категорії населення». Варто зауважити, що річний бюджет ДУС на 2020 рік складає понад 2,05 мільярди гривень.

Головний редактор Марина Жуковіна

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *